O NÁS

ZLATNICTVÍ FUXOVI s.r.o.

  Pomoci najít každému, co mu sluší, udělá radost či poslouží, si zvolila za své životní poslání majitelka Zlatnictví, které najdete ve spodní části Náměstí Jana Žižky z Trocnova v Čáslavi, Ladislava Fuxová. Již více jak 20 let jí můžete téměř každý den vidět v provozovně, kde ochotně předloží svým zákazníkům šperky, hodinky, nástěnné hodiny či budíky.

Aby služby pro zákazníky byly komplexní, zprostředkovává opravy zlatnického i hodinářského zboží a výkup zlomkového zlata přímo ve své prodejně. Můžete si zde tedy nejen něco krásného pořídit, ale i nechat opravit.

Od roku 2019 se začíná psát další etapa Zlatnictví, neboť se do podnikání zapojuje nejmladší generace Fuxů v podobě dcery Elišky a syna Daniela. Oba se již do chodu firmy zapojili v době vánočních svátků a tak mohli okusit v plné parádě, co je čeká.

Z toho důvodu došlo od 1.1.2019 ke změně právní subjektivity firmy a byla vytvořena nová společnost FUXOVI s.r.o. Pro zákazníky se zatím nic nemění, ale v budoucnu se budou moci těšit na nové služby např. na navrhování a zhotovování originálních šperků.

  


Informační povinnost

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.